Nieodpłatna pomoc prawna - aktualizacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

Szanowni Państwo,

Informuję, że  w związku z zagrożeniem epidemiologicznym porady prawne i obywatelskie we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa prawnego prowadzonych przez Powiat Rzeszowski będą udzielane na odległość
do odwołania

Poniżej przedstawiam wykaz jednostek poradnictwa wraz z telefonami kontaktowymi i godzinami dyżurów.

Informuję również, że w przypadku braku dostępu do internetu oświadczenie o niemożności poniesienia kosztów odpłatnej porady prawnej można składać również ustnie prawnikowi dyżurującemu w punkcie podczas rozmowy telefonicznej.

Starosta Rzeszowski

Józef Jodłowski