W poniedziałek 12 października 2020 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Rzeszowskim, a firmą Stanisław Salabura Nadzory i Projektowanie  Budownictwa Lądowego  z siedzibą w Jarosławiu, na

Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na realizację inwestycji drogowej pn.

„Rozbudowa dróg powiatowych polegająca na rozbudowie drogi powiatowej Nr 2317R (ul. Plażowa) na odcinku od drogi powiatowej Nr 1431R Dynów
– Dąbrówka Starzeńska do drogi powiatowej Nr 2316R (ul. Łazienna) oraz budowie
i rozbudowie drogi powiatowej Nr 2316R (ul. Łazienna) od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2317R do wysokości działki o nr ew. 5302 w miejscowości Dynów.”

Powiat Rzeszowski reprezentowali Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski, Wicestarosta Rzeszowski Marek Sitarz, Skarbnik Powiatu Rzeszowskiego  Danuta Gargała oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Rzeszowie Marek Radion, a ze strony Wykonawcy – Stanisław Salabura.

Wartość zadania:     368 754,00 PLN.

Termin realizacji:    grudzień 2021 r.