W dniu obchodzonym jako święto wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów oraz pracowników oświaty, pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za trud włożony w kształcenie i wychowywanie młodzieży z terenu powiatu rzeszowskiego.

Realizowanie oświatowej misji, w obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, jest znacznie utrudnione. Dlatego tym bardziej pragniemy docenić i podziękować za Państwa starania mające na celu zachowanie ciągłości kształcenia na jak najwyższym poziomie.

W Dniu Nauczyciela serdecznie dziękujemy za Państwa pracę i podejmowane przez Państwa działania. Życzymy satysfakcji z pełnienia swoich obowiązków, a także wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim, by nasze szkolne społeczności zachowały się w dobrym zdrowiu i jak najlepszej kondycji.

Pozostajemy z wyrazami szacunku,

Marek Sitarz