W imieniu Gminy Krzywcza oraz rodziców małewgo Liama – dziecka chorego na SMA – rdzeniowy zanik mięśni – zwracamy się  do wszystkich Państwa o udział w akcji charytatywnej #krzywczachallenge zaincjowanego przez Urząd Gminy Krzywcza.

Nominowani w wyzwaniu nagrywają filmik, na którym wykonują 10 przysiadów i nominują do wyzwania kolejne grupy bądź instytucje.

Oznaczajcie Państwo tę wspólną inicjatywę #krzywczachallenge, dodawajcie link do zbiórki i grupy licytacyjnej. To pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców i tym samym zwiększa szansę Liama na zebranie funduszy na terapię genową.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, kto dołączył do akcji wystarczy w “lupce wyszukiwania” na facebooku wpisać #krzywczachallenge.

Dowolną kwotę na zbiórkę mogą Państwo wpłacić na siepomaga.pl/liam

Link do grupy licytacyjnej: www.facebook.com/groups/758529778407389

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej jakże szlachetnej inicjatywie.