Nowy rok szkolny 2021/2022

W dniu rozpoczynającym nowy rok szkolny dziękuję za dotychczasowe trudy i wysiłki, by sprostać wymaganiom edukacyjnym ale też związanym z pandemią covid-19. Dziękuję za starania o to, by pomimo tych utrudnień szkoły z terenu powiatu rzeszowskiego spełniały wysokie standardy, kształcąc i wychowując kolejne pokolenia mieszkańców.

Państwa dążenie do tego, by dać młodym ludziom solidne wykształcenie, wiedzę, wychowanie oraz przydatne w życiu umiejętności, zasługuje na słowa docenienia i wdzięczności.

Mam nadzieję, że kolejny rok nauki i pracy przyniesie z sobą jak najwięcej sukcesów i dokonań oraz jak najmniej nieprzewidzianych okoliczności.

Wszystkim pracownikom oświaty życzę niewyczerpanej determinacji i siły do tego, by motywować uczniów do podejmowania wysiłku oraz doskonalenia swoich pasji i umiejętności. Uczniom zaś, by nic nie zakłócało ich harmonijnego rozwoju, a kolejny rok szkolny niech umacnia wiarę w siebie, wytrwałość i zapał w realizowaniu własnych planów oraz marzeń.

Niech powiatowe placówki oświatowe spełnia nasze wspólne nadzieje i stale dają dowody na to, że zasługują na miano wizytówki edukacyjnej naszego regionu.

Pozostaję z wyrazami szacunku,

Józef Jodłowski