Powiat Rzeszowski

Plebiscyt ESKULAP 2016

Mieszkańcy naszego województwa wybierać będą lekarzy (lekarz: rodzinny, specjalista i dentysta) cieszących się największym autorytetem wśród pacjentów. Kapituła Plebiscytu nominuje wyróżniające się placówki medyczne w naszym województwie do tytułu „ESKULAP 2016".

Patronat nad plebiscytem objęli: Prezydent Miasta Rzeszowa, Arcybiskup Przemyski, Biskup Rzeszowski. Marszałek Województwa Podkarpackiego i Wojewoda Podkarpacki, instytucjami wspierającymi są: Narodowy Fundusz Zdrowia. Okręgowa Izba Lekarska. Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych oraz Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska.

Patronat medialny: TVP Oddział Rzeszów, Super Nowości, Biznes & Styl. Radio Rzeszów’, Radio WaWa. Radio Via oraz portal www.modnieizdrowo.pl