Powiat Rzeszowski

20-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu!

20 lat w LO w Kamieniu

Dwadzieścia lat to czas wspaniałych osiągnięć i niezapomnianych chwil oraz ludzi, którzy tworzyli tę szkołę. W tym czasie szkoła wykształciła 342 absolwentów, a obecnie edukuje 101 uczniów.

Jestem niezwykle dumny będąc tu dzisiaj, wśród pięciu „Ojców Założycieli” LO w Kamieniu, a byli nimi: Ks. Prałat Tadeusz Wójcicki, Ryszard Bugiel – Wójt Gminy Kamień, Stanisław Bednarz – Przewodniczący Rady Gminy Kamień, Józef Łach – Dyrektor Zespołu Szkół im. św. Stanisława Kostki w Kamieniu oraz moja skromna osobaZwłaszcza, że dwadzieścia lat temu, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki w tworzeniu szkoły napotkaliśmy wiele trudności i wyzwań. Jednak patrząc dziś na osiągnięcia naszych uczniów i absolwentów, wiem, że WARTO BYŁO !

To miejsce stało się ważnym punktem na edukacyjnej mapie naszego powiatu, kształcąc kolejne pokolenia i przyczyniając się do ich rozwoju. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tej wspaniałej historiipodsumował Jerzy Bednarz Wicestarosta Rzeszowski.

Życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów, inspiracji oraz niezapomnianych wspomnień! Niech Liceum w Kamieniu nadal rozwija swoje skrzydła i kształtuje przyszłe pokolenia! 📚✨

Fot. Dawid Sączawa