Hala sportowa w Łańcucie po raz kolejny stała się sercem tanecznego świata, a wszystko za sprawą Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Aksel Dance Festival. W dwóch dniach zmagań prawie 1000 uczestników, w różnych kategoriach wiekowych, rywalizowało o tytuły mistrzowskie, punkty rankingowe oraz kwalifikacje do mistrzostw.
To, co liczyło się w tej rywalizacji, to nie tylko perfekcyjna technika, ale także emocje, które przekładały się na niezapomniane występy.
Coroczna impreza, której wsparcie zapewnił Powiat Rzeszowski, stała się jednym z największych tanecznych wydarzeń w regionie. Wicestarosta Rzeszowski, Jerzy Bednarz, miał okazję przyglądać się rywalizacji, doceniając ogromne zaangażowanie tancerzy i organizatorów.