XV sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego

W prawdziwie świątecznej atmosferze upłynęła ostatnia w tym roku sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego. Oprócz radnych, udział w niej wzięli zaproszeni goście, w tym szefowie jednostek podległych powiatowi. Były kolędy, był opłatek i życzenia.

Życzę wam, aby decyzje były przez was podejmowane w zgodzie i pokoju i aby zawsze towarzyszyła wam prawda, że pomiędzy nami jest Bóg – powiedział o. Rafał Klimas, proboszcz parafii przy klasztorze oo. Bernardynów w Rzeszowie, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej.

Życzenia noworoczne złożył uczestnikom spotkania opłatkowego Józef Jodłowski, starosta rzeszowski oraz eurodeputowany Stanisław Ożóg i wicewojewoda Witold Lechowski.

Uchwały podjęte w trakcie dzisiejszej sesji dotyczyły zmian w budżecie powiatu rzeszowskiego na rok 2015, ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z końcem roku budżetowego 2015. Radnym została przekazana informacja starosty o pracy zarządu od 18 do 29 grudnia br.