Ponadregionalny Konkurs Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich w Trzcianie (III edycja)

13 kwietnia 2016 r. odbył się trzecia edycja Ponadregionalnego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich w Trzcianie. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego.
Tematem konkursu była „ Nowoczesna wizja fryzury kobiecej”. W konkursie wzięli udział uczniowie reprezentujący trzy województwa: małopolskie, podkarpackie i lubelskie. Do Trzciany przybyły drużyny z Rzeszowa , Sanoka, Jasła, Krosna, Łańcuta, Tarnowa, Tarnobrzega i Jarosławia. Pierwsze miejsce zajęła Joanna Ekiert. Na drugim miejscu uplasował się Sławomir Pabis. Stworzona przez niego fryzura doceniona została nie tylko przez profesjonalne jury ale także przez licznie zgromadzoną publiczność. Trzecie miejsce przypadło Agacie Kapłon.

Laureaci zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Powiat Rzeszowski.