Weekend pełen atrakcji w Gminie Krasne

Weekend pełen atrakcji w Gminie Krasne

Na sobotni Piknik Szkoły Podstawowej w Krasnem zapraszamy wszystkich, którzy chcą się wspólnie bawić i lubią aktywnie spędzać czas. Szczególnie zapraszamy dzieci i rodziców, na których czeka wiele atrakcji oraz zabawne konkurencje rodzinne.

Piknik odbędzie się na Stadionie Crasnovii w Krasnem w godz. od 10:00 do 14:00

W ramach Pikniku organizujemy również Gminną Biegomanię, której celem jest promocja zdrowia i aktywnego spędzania wolnego czasu. Pragniemy przy tym zintegrować środowisko lokalnych biegaczy z tutejszą społecznością oraz zachęcić wszystkich do uprawiania tej dziedziny sportu. W trakcie Pikniku zostaną zorganizowane krótkodystansowe biegi dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także Mini – Maraton na 4 200 m ulicami Krasnego (godz. 12:00). Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu głównym. Wystarczy ten dystans przejść, przebiec truchtem lub w wybranym tempie. Zgłoszenia można dokonać w dniu biegu do godz. 11:30. Każdy uczestnik będzie brał udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. GŁÓWNA WYGRANA – WEEKEND Z CITROËNEM ZATANKOWANYM DO PEŁNA!!

Z kolei już w niedzielę, 12 czerwca, zapraszamy na teren Orlika w Palikówce, gdzie o godz. 13:30 rozpocznie się Piknik Młodzi Radośni Zdrowi. Piknik organizowany jest przez GOPS w Krasnem z okazji Dnia Dziecka. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. animacje muzyczne i plastyczne, konkursy z nagrodami, plenerowy teatrzyk pacynkowy, stanowiska obserwacyjne Stowarzyszenia EKOSKOP i stoiska ekologów, ZUMBA, foto-budka, pokazy ratownictwa medycznego, malowanie buzi i rodzinne zajęcia plastyczne, placyk zabaw dla maluszków, a także stoisko Stowarzyszenia Kobiet w Palikówce.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!