Pierwsza firma rozpoczęła budowę na terenie Parku Naukowo Technologicznego "Rzeszów - Dworzysko"

Pierwsza firma rozpoczęła budowę na terenie Parku Naukowo Technologicznego "Rzeszów - Dworzysko"

Park Naukowo Technologiczny "Rzeszów – Dworzysko" to przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy wykazują się wysokim poziomem innowacyjności tworząc nowoczesne produkty, usługi. Kolejna już firma CDO – Centrum Drewna i Oklein działająca w branży meblarskiej zdecydowała się na funkcjonowania w naszym Parku. Firma otrzymała pozytywną ocenę poziomu innowacyjności i zgodę Zarządu Powiatu na zakup działki, na której wybuduje halę magazynowo – produkcyjno – biurową . Jest to kolejny inwestor, dzięki któremu realizowana jest misja naszego Parku, dotycząca planów sprzedaży terenów, przygotowanych pod inwestycje i tworzenie nowych miejsc pracy.

Pierwszy inwestor firma OKOFFICE Rączy Spółka Jawna już początkiem września tego roku rozpoczęła budowę nowoczesnej hali produkcyjno – magazynowej zwiększając udział w rynkach krajowych i zagranicznych. Jest to rozwijające się przedsiębiorstwo z branży papierniczej. Firma będzie zajmować się produkcją artykułów szkolnych i biurowych.

Misją naszego Parku jest wspieranie przedsiębiorczości, a dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa przyczyni się do zmniejszenia stopy bezrobocia w regionie poprzez zatrudnianie nowych pracowników.

Kolejne przetargi dotyczące sprzedaży naszych działek są już ogłoszone, a następne w trakcie przygotowania.