Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko nagrodzony w konkursie "Nasze Dobre Podkarpackie"

Zródło zdjęć: Gazeta Codzienna Nowiny

W imieniu Powiatu Rzeszowskiego statuetkę odbierała Pani Lucyna Sokołowska – Członek Zarządu Powiatu Rzeszowskiego.

Do tegorocznej edycji konkursu zakwalifikowało się 27 firm z naszego regionu, których znakomite produkty i usługi prezentowane były kilkakrotnie na łamach gazety codziennej Nowiny, oraz stronie internetowej Nowiny24.

Firmy, którym za swoje produkty lub usługi przyznano tytuły Nasze Dobre Podkarpackie – Znak Jakości Nowin, otrzymały jednocześnie prawo do korzystania ze znaku jakości, statuetkę, dyplom oraz cenne i wymierne nagrody do wykorzystania w formie reklamy na łamach Nowin.

Konkurs Nasze Dobre Podkarpackie organizowany jest już od 13 lat. Nadrzędnym celem konkursu jest promocja lokalnych firm i marek, które oferują znakomite produkty i usługi. Podczas czwartkowej (27.10) gali nie brakowało zapewnień ze strony nie tylko przedstawicieli władz, ale również samych przedsiębiorców, że w wielu przypadkach konkurs ten przyczynił się do szerszej popularyzacji produktów i usług rodzimych firm. Możemy z radością poinformować, iż Gazeta Codzienna Nowiny, która była organizatorem konkursu zapewnia, że nadal pragnie przybliżać swoim czytelnikom zalety najlepszych produktów i usług, które są dziełem umysłów i rąk podkarpackich pracowników.

Kapituła Konkursu uhonorowała tytułami Nasze Dobre Podkarpackie 2016 następujące produkty i usługi podkarpackich firm:

• Chleb Bieszczadzki 600g produkowany przez Piekarnię Helva w Rzeszowie

• Sery Domowe produkowane przez firmę Leda-Ser Leszek Jakimowicz z Wólki Krowickiej

• Pyszna Zupa Krem Poltino o czterech smakach wytwarza-na przez ZPOW Hortino Leżąjsk

• Kiełbasianka Tradycyjna z Górna, produkowana przez Zakład Mięsny Górno Sp. z o.o.

• Ośrodek dla dzieci z chorobą nowotworową – Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie

• Kredyt Mieszkaniowy Mój Dom Banku Spółdzielczego w Jarosławiu

• Instalacja do recyklingu osadów ściekowych firmy Eko Hybres z Rogoźnicy

• Park Naukowo – Technologiczny Rzeszów Dworzysko – właściciel: Powiat Rzeszowski

• Suknie Ślubne oferowane przez Dom Mody Ślubnej Afrodyta w Rzeszowie

• Pustak Max 220 produkowany przez Cegielnię Przecław koła Mielca

• Kocioł Cortina produkowany przez firmę Rakoczy Stal Sp. z o.o. ze Stalowej Woli

• Artykuły papiernicze Res oferowane przez firmę Resgraph Sp.z o.o.

Tradycyjnie już czytelnicy Nowin i internauci, kierując się osobistymi sympatiami i doceniając zalety wyrobów i usług głosowali na Najpopularniejsze Produkty Podkarpacia. Są to:

• Ryby ze stawów starzawskich w Starzawie

• Maślanka z Jasienicy – OSM w Jasienicy Rosielnej