Światowy Dzień Pluszowego Misia i wizyta św. Mikołaja w Przedszkolu Miejskim w Dynowie

Światowy Dzień Pluszowego Misia i wizyta św. Mikołaja  w Przedszkolu Miejskim w Dynowie

W tym dniu jak corocznie Szkolna Grupa Artystyczno – Teatralna „Antrakt” pod opieką Państwa Anny i Jarosława Molów z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie przygotowała dla dzieci specjalną niespodziankę. Na zaproszenie Pani Dyrektor Marii Biernasz w przedszkolu pojawił się „Pluszowy Miś” ze słodyczami, chętnie pozował do zdjęć i uczestniczył w zabawach z dziećmi. Wizyta „Pluszowego Misia” przebiegła w przemiłej, pełnej zabawy atmosferze, o czym świadczą zadowolone miny dzieci i nieskończone opowieści w domu.

Tradycyjnie jak co roku, w dniu 06 grudnia 2016 r. św. Mikołaj wraz ze swoją anielską świtą na zaproszenie Rady Rodziców odwiedził wszystkie dzieci w Przedszkolu Miejskim w Dynowie. Samorząd Uczniowski z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie pod opieką opiekunów Pani Honoraty Mikoś i Pani Katarzyny Marcinek zadbał, aby wizyta przebiegła w odpowiedniej dla okoliczności atmosferze. Zgodnie z tradycją wszystkie dzieci otrzymały prezenty i wykonały sobie pamiątkowe fotografie ze św. Mikołajem i Jego pomocnikami.

Cała społeczność szkolna ZSzZ w Dynowie składa serdeczne podziękowania na ręce Pani Dyrektor Marii Biernasz dla wszystkich Pracowników i Radzie Rodziców Przedszkola Miejskiego w Dynowie za bardzo miłe przyjęcie i pomoc w organizacji w/w spotkań.

Do zobaczenia na kolejnych obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”, również Św. Mikołaj obiecał, że powróci za rok! Już czekamy na Jego wizytę z utęsknieniem.