Akcja Choinka „Nadziei” i Misterium Bożonarodzeniowe „ Niech spadnie nam korona z głowy…”

W ramach świątecznej akcji „Choinka Nadziei” organizowanej przez Fundację Ekologiczną „ARKA” z Warszawy we współpracy z Nadleśnictwem Dynów (koordynator Pani Małgorzata Kaczorowska) uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie (pod opieką Pani Marii Szmul) podarowali mieszkańcom Domu Pogodnej Starości im. św. Brata Alberta w Dynowie przepięknie udekorowaną żywą choinkę. Natomiast zgodnie z coroczną tradycją w dniu 20 grudnia 2016 r. w Domu Pogodnej Starości im. św. Brata Alberta w Dynowie odbyło się już tradycyjne Misterium Bożonarodzeniowe w tym roku zatytułowane: „Niech spadnie nam korona z głowy…”.

Widowisko jasełkowe zostało zaprezentowane przez Szkolną Grupę Artystyczno – Teatralną „Antrakt” Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie pod opieką Państwa Anny i Jarosława Molów. Misterium jak i podarowana choinka u wielu pensjonariuszy spowodowały łzy wzruszenia. Natomiast aktorzy „Antraktu” w nagrodę otrzymali gromkie brawa i ogromne pudło słodyczy ofiarowane przez Kierownika Domu Pogodnej Starości w Dynowie Pana Adama Sochackiego (absolwenta szkoły).