Sesja Świąteczna i Spotkanie Opłatkowe Rady Powiatu Rzeszowskiego

Przed ostatnią w ubiegłym roku sesją Rady Powiatu Rzeszowskiego odbyło się uroczyste Spotkanie Opłatkowe, w którym oprócz Starosty Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego udział wzięli Członkowie Zarządu oraz Rady Powiatu, a także naczelnicy i dyrektorzy jednostek Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

Spotkanie to było okazją do złożenia sobie wzajemnie życzeń oraz do przełamania się opłatkiem. Starosta Rzeszowski podziękował zebranym podsumowując całoroczną owocną współpracę oraz złożył wszystkim najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne.

Wsród zaproszonych gości znaleźli się również: Ojciec Rafał Klimas, Europoseł Stanisław Ożóg, Poseł RP Krystyna Wróblewska, Poseł RP Wojciech Buczak, Wiceminister Sportu i Turystyki Dawid Lasek oraz Wicewojewoda rzeszowski Witold Lechowski.