Targi INVEST-TOR 2017

W dniach 11 – 12 marca 2017 odbyły się X Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR”, w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu. Organizatorem Targów były Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Patronat Honorowy nad Targami sprawował: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Swoją ofertę na Targach prezentowały podmioty gospodarcze różnych branż , jak i regiony przedstawiające swoje oferty planów inwestycyjnych.

Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania miastom, gminom, regionom z całej Polski naszego Powiatu Rzeszowskiego wraz z najatrakcyjniejszym, kompleksowo uzbrojonym terenem inwestycyjnym w kraju, którym jest Park Naukowo – Technologiczny „Rzeszów – Dworzysko”.

Zainteresowanie naszą ofertą było duże zarówno ze strony zwiedzających, jak i wystawców.

Jesteśmy przekonani, że obecność Powiatu Rzeszowskiego na Targach przyniesie pozytywne efekty w postaci nowych inwestorów oraz bezpośrednich kontaktów sprzyjających doskonaleniu i tworzeniu biznesu w naszym powiecie.