Wzorowa Gmina 2017

Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Podkarpackiego Józef Jodłowski – Starosta Rzeszowski sprawował Honorowy Patronat nad Konkursem „Wzorowa Gmina”.

W piśmie przekazanym organizatorom podkreślił, że inicjatywa ta dobrze służy promocji idei samorządności, jak też aktywności gospodarczej mieszkańców Podkarpacia. Życząc samych sukcesów dodał, że zaangażowanie w rozwiązywanie problemów podkarpackiej społeczności przekłada się na dokonania i sukcesy lokalnych samorządów oraz firm. Jak zaznaczył efekty tej pracy przynoszą wiele zmian widocznych w poprawie warunków i jakości życia w tej części naszego kraju. Warte są docenienia i wyróżnienia – a to właśnie jest celem organizowanego Konkursu. Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski był jednocześnie jednym z członków Kapituły oceniającej samorządy.

Podczas uroczystej Gali Starostę Rzeszowskiego reprezentował Michał Łazarów.