Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 04 września 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. Wicestarostę Rzeszowskiego Pana Marka Sitarza, byłego dyrektora szkoły, a zarazem Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pana Stanisława Tymowicza, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Marię Siekaniec, wszystkich nauczycieli, pracowników niepedagogicznych powitała Dyrektor szkoły Halina Cygan. Szczególnie serdecznie zostali powitani uczniowie klas pierwszych. Podczas uroczystości przez Wicestarostę Rzeszowskiego Pana Marka Sitarza zostało uroczyście wręczone Pani Halinie Cygan powierzenie funkcji dyrektora szkoły na kolejną już 3 kadencję. Ponadto przez Wicestarostę Rzeszowskiego Pana Marka Sitarza i Dyrektora szkoły Panią Halinę Cygan zostały wręczone aż 10 uczniom stypendia z Programu Stypendialnego Powiatu Rzeszowskiego na rok szkolny 2017/2018. Bardzo miłym akcentem były gratulacje i przepiękne kwiaty z okazji powierzenia funkcji dyrektora na kolejną kadencję dla Pani Haliny Cygan, przekazane przez Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pana Stanisława Tymowicza, przedstawiciela Załogi Panią Bogusławę Pinkowicz i Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolinę Sowę.

Na ręce Dyrektora szkoły Haliny Cygan gratulacje i życzenia z okazji nowego roku szkolnego 2017/2018 przekazali także: Pan Zbigniew Chmielowiec Poseł na Sejm RP, Pan Józef Jodłowski Starosta Rzeszowski i Pan Marek Sitarz Wicestarosta Rzeszowski