Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

10 października 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy odbyło się wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów i klubów za rok szkolny 2016/2017.

Liceum Ogólnokształcące im Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie znalazło się w gronie najlepszych szkół ponadgimnazjalnych pod względem rywalizacji sportowej, zajmując 8 miejsce w województwie w kategorii Licealiady. Warto dodać, że w rywalizacji tej wzięły udział 163 szkoły ponadgimnazjalne z Podkarpacia.

Patronat nad klasyfikacją szkół objęła pani Małgorzata Rauch- Podkarpacki Kurator Oświaty, która wręczyła także na ręce dyrektora szkoły, pani Elżbiety Klaczak- Łach oraz nauczyciela wychowania fizycznego, pana Bogdana Peszka piękną statuetkę oraz nagrodę.

Prowadzący uroczystość podkreślił, iż obecność dynowskiego liceum w gronie najlepszych szkół Podkarpacia w rywalizacji sportowej jest historyczną chwilą zarówno dla Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, jak i dla samej szkoły, która może być dumna z osiągnięcia takiego sukcesu.