„OD BACHA DO GWIAZD”

„OD BACHA DO GWIAZD”

Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu wykładów interdyscyplinarnych "Wielkie pytania w nauce i kulturze" organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W progranie przewidziano wystapnienia oraz dyskusje z udziałem dwóch wybitnych Profesorów i niekwestionowanych Autorytetów świata nauki i sztuki: ks. prof. Michała Hellera uczonego, kosmologa, filozofa i teologa, laureata prestiżowej Nagrody Templetona oraz prof. Krzysztofa Jakowicza wybitnego polskiego skrzypka, Mistrza muzycznych krajobrazów. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia br. (wtorek), o godz. 17:00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w  Rzeszowie. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą uczestniczyć w dyskusji o Bachu i gwiazdach oraz tych, którzy chcą wraz z Mistrzami posłuchać Bacha i podjąć próbę podsłuchania Kosmosu, zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Spotkanie poprowadzi Wojciech Bonowicz – poeta, redaktor i felietonista „Tygodnika Powszechnego”. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY pod warunkiem REJESTRACJI na stronie www.wsiz.rzeszow.pl/wielkiepytania.

 

https://www.wsiz.rzeszow.pl/pl/Uczelnia/Wydarzenia/Strony/od-bacha-do-gwiazd-niezwykle-spotkanie.aspx

 https://www.wsiz.rzeszow.pl/pl/nauka-i-badania/badania-naukowe/konferencje-naukowe/wielkie-pytania-w-nauce-i-kulturze/Strony/wielkie-pytania.aspx