XXXVI sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2014-2018

Lutowa sesja Rady Powiatu kadencji 2014-2018 była sesją zwykłą, podczas której głosowano nad bieżącymi sprawami Powiatu Rzeszowskiego. Na sesji obecny był Europoseł Stanisław Ożóg, Dyrektor SPZZOZ "Sanatorium" w Górnie Elżbieta Burzyńska, Dyrektor ZDP Marek Radion.

Wśród licznych spraw omawianych w trakcie sesji podjęto uchwałę o wyrażeniu negatywnej opinii dotyczącej włączenia Gminy Krasne do Miasta Rzeszów. Poruszono również temat trwającego w tym roku jubileuszu 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i roli jaką Powiat Rzeszowski mógłby odegrać w nadchodzących obchodach tego wydarzenia.

W trakcie sesji głos zabrał obecny na sesji Europoseł Stanisław Ożóg, który podziękował jednocześnie wyrażając ogromną radość Staroście Rzeszowskiemu Józefowi Jodłowskiemu oraz całej Radzie i Zarządowi Powiatu za możliwość uczestniczenia w tym zebraniu. Życzył wszystkim zebranym wszelkiej pomyślności w tym nowym roku zapewniając jednocześnie, iż sprawy Powiatu Rzeszowskiego zawsze były i będą bliskie jego sercu.