Powiat Rzeszowski Liderem Samorządności w województwie podkarpackim w 2018 roku

Powiat Rzeszowski Liderem Samorządności w województwie podkarpackim w 2018 roku

Dzień Samorządu Terytorialnego, ustanowiony przez Sejm RP w 2000 roku, to święto wszystkich samorządowców. Z tej okazji od osiemnastu już lat Redakcja Tygodnika regionalnego „Nowe Podkarpacie”, jako pomysłodawca Podkarpackiej Nagrody Samorządowej i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych nagradzają najlepsze samorządy Podkarpacia w kategorii powiat, miasto, gmina. 

Kapituła Podkarpackiej Nagrody Samorządowej przyznała tytuł „Lider samorządności w województwie podkarpackim”. W tym roku trafił on do starosty powiatu rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego, który przez trzy kolejne edycje konkursu był nominowany również do wyróżnienia statuetką PNS. 

Doceniono także strony internetowe podkarpackich urzędów i fanpage`e prowadzone na Facebooku, które z roku na rok zmieniają się na lepsze, a każdy mieszkaniec może na nich znaleźć ważne i ciekawe informacje z życia powiatu, miasta lub gminy. Strony internetowe oceniane były przez profesjonalne jury oraz mieszkańców Podkarpacia. Wyróżnienia przyznane przez profesjonalne jury trafiły w tym roku (jak i w roku ubiegłym) między innymi do Powiatu Rzeszowskiego.