„Siła państwa i jego rozwój zależą w dużej mierze od mądrej

i sprawnej pracy samorządów, tak aby dla wszystkich

w domu ojczystym starczyło chleba i żeby nikt nie czuł się zapomniany.”

Święty Jan Paweł II

 

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam wyrazy uznania oraz wdzięczności za Państwa pracę. Przynosi ona bowiem tak wiele pozytywnych zmian, widocznych na co dzień w życiu podkarpackiej społeczności, że możecie Państwo świętować tę uroczystość z dumą oraz poczuciem spełniania się w samorządowej misji. Krzewienie ideałów samorządności widoczne jest w wielu przedsięwzięciach, które zmieniły na lepsze oblicze naszego województwa. Dokładaliście Państwo wszelkich starań, by członkom podkarpackiej społeczności zapewnić jak najlepsze warunki do życia i rozwoju.

Korzystając z okazji, dziękuję za dotychczasową współpracę oraz wspieranie działań potrzebnych naszej wspólnocie. Jestem wdzięczny, że podejmowaliście Państwo odpowiedzialność za przyszłość naszych Małych Ojczyzn oraz za poprawę warunków życia mieszkańców Podkarpacia.

Życząc jeszcze wielu rozwiązań oraz decyzji będących świadectwem tego, że dobra przyszłość Powiatu oraz Województwa Podkarpackiego jest dla Państwa wartością najwyższą, pozostaję z wyrazami szacunku.

 

                                                                                                                                                 Józef Jodłowski

                                                                                                                                             Starosta Rzeszowski