W Światowy Dzień Krwiodawstwa chciałbym złożyć pod adresem wszystkich zespołów meczycznych, jak też wszystkich podkarpackich krwiodawców wyrazy najwyższej wdzięczności.

Tak wiele trudnych sytuacji i wydarzeń utwierdza nas w przekonaniu o kruchości ludzkiego życia, kiedy to krew bywa cenniejsza niż złoto. Dlatego nie sposób przecenić znaczenia daru krwi, oraz pracy ratującej całą masę ludzkich istnień. Dziękuję za nią z całego serca, w imieniu swoim, a także całej społeczności powiatu rzeszowskiego.

Mam nadzieję, że honorowe krwiodawstwo będzie zawsze cechowała tendencja wzrostowa. Honorowi dawcy krwi to grupa osób wyjątkowych, które bez względu na okoliczności zawsze postępować będą według własnych zasad i najszlachetniejszych wartości.

Życzę zatem, byście Państwo nigdy nie ustawali w swym wyjątkowym zaangażowaniu w ratowaniu ludzkiego życia, a także oddaniu sprawom naszych społeczności.

Pozostaję z wyrazami szacunku,

Józef Jodłowski