W dniu 7 lipca 2020 r. Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, pod przewodnictwem Pana Józefa Jodłowskiego Starosty Rzeszowskiego oraz Członka Zarządu Powiatu Pani Lucyny Sokołowskiej, stawiło czoła wyzwaniu #Gaszynchallenge. Akcja miała miejsce na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko”.

Celem akcji jest pomoc dzieciom chorym na rdzeniowy zanik mięśni. Ponieważ WARTO POMAGAĆ, z radością przyłączyliśmy się do tej szczytnej inicjatywy. Panowie wykonali 10 pompek, a Panie 10 przysiadów.

Starostwo Powiatowe w Rzeszowie zostało nominowane do akcji przez Powiatowe Centrum Pomocy w Rzeszowie, Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Urząd Miasta w Boguchwale.

Chcemy, by inicjatywa ta była kontynuowana i zataczała coraz szersze kręgi. Niech wszyscy wiedzą, że w naszym powiecie „SIE POMAGA”!

Do „Pompowania dla dzieci” nominujemy zatem:

1. Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie
  2. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej „Sanatorium” w Górnie ”
  3. Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie.

LINK DO FILMIKU #GASZYNCHALLENGE: