W dniach 6-8 października 2020 r. miała miejsce szósta edycja targów pracy „WYSTARTUJ Z NAMI"

W dniach 6-8 października 2020 r. miała miejsce szósta edycja targów pracy „WYSTARTUJ Z NAMI"

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną targi oraz wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbyły się on-line.

Mimo trudnej sytuacji gospodarczej w targach wzięło udział 24 pracodawców, a w rozmowach rekrutacyjnych ponad 200 osób. Wśród wystawców dominowały branże motoryzacyjna, lotnicza, elektryczna i informatyczna.

Każdego dnia odbywały się ciekawe panele dyskusyjne oraz warsztaty m. in: „Doradca zawodowy bliżej rynku pracy” prowadzone z udziałem pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Codziennie poruszony był inny blok tematyczny.

7 października miała miejsce uroczysta gala podczas której wręczono podziękowania i rozstrzygnięto konkurs dla powiatowych urzędów pracy w kategorii największego zaangażowania się w organizację targów i pozyskania jak największej liczby pracodawców do udziału w Podkarpackim Virtual Expo 2020. Miło nam poinformować, że nasz Urząd zajął 1. miejsce. 

Wszystkim pracodawcom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że firmy od lat współpracujące z Powiatowym Urzędem Pracy w Rzeszowie włączyły się w to tradycyjne już na naszym lokalnym rynku pracy wydarzenie.