„ZŁOTA SETKA” – RANKING FIRM PODKARPACIA

„ZŁOTA SETKA” – RANKING FIRM PODKARPACIA

28 września br. odbył się kongres Złotej Setki Firm z Podkarpacia, w wydarzeniu wziął udział Waldemar Pijar Sekretarz Powiatu Rzeszowskiego.   

„Złota Setka” to plebiscyt organizowany przez Gazetę Codzienną „Nowiny”, w ramach którego nagradzane są największe i najlepsze firmy z regionu, mające swój udział w napędzaniu podkarpackiej gospodarki. 

Kongresowi towarzyszyła także debata na temat roli funduszy europejskich w regionach w kontekście przyciągania zagranicznych inwestorów „Inwestycje zagraniczne na Podkarpaciu i w Polsce w dobie pandemii i wojny na Ukrainie”.  Wśród panelistów, oprócz Waldemara Pijara -sekretarza powiatu rzeszowskiego, znaleźli się także: Małgorzata Jarosińska-Jedynak- sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, Stanisław Kruczek- członek zarządu województwa podkarpackiego. Moderatorem był redaktor naczelny „Nowin” Arkadiusz Rogowski.

Na koniec wydarzenia uczestnicy poznali wyniki Złotej Setki Firm Podkarpacia 2022.  Starosta Rzeszowski objął to wydarzenie Honorowym Patronatem.

Gratulujemy wyróżnionym firmom oraz organizatorom tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:

https://nowiny24.pl/za-nami-kongres-zlota-setka-firm-podkarpacia-2022-oto-najwieksze-firmy-w-regionie-zdjecia-wideo/ar/c3-16917309

Fot. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej