POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 10.01.2023r. w hali Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt oraz chłopców zorganizowana przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Udział w zawodach wzięły następujące szkoły z powiatu rzeszowskiego: LO Dynów, ZSzZ Dynów, ZSTW Trzciana, ZS Tyczyn.

Wyniki końcowe dziewcząt:

1. ZSzZ Dynów , 2. LO Dynów, 3. ZS Tyczyn, 4. ZSTW Trzciana.

Wyniki końcowe chłopców:

1. LO Dynów, 2. ZSzZ Dynów, 3. ZS Tyczyn, 4. ZSTW Trzciana, 5. ZS Sokołów

Dzięki osiągnięciu znakomitych wyników, każda z drużyn uzyskała awans do dalszych rozgrywek na szczeblu zawodów rejonowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym życząc im kolejnych sukcesów, opiekunom drużyn za sukcesywne podnoszenie sportowych kwalifikacji powiatowej młodzieży oraz organizatorom za doskonałe przygotowanie wydarzenia.

fot. ZSZ im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, LO im. komisji Edukacji Narodowej w Dynowie, ZS w Sokołowie Małopolskim