Spotkanie informacyjne w ramach projektu "Przystanek czas na podkarpacką młodzież"

23 maja w sali narad Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, odbyło się spotkanie informacyjne w ramach projektu Przystanek Czas na Podkarpacką Młodzież. Spotkanie miało na celu zapoznanie przedstawicieli szkół średnich, których organem prowadzącym jest powiat rzeszowski, z projektem.

Spotkanie rozpoczął Wicestarosta Rzeszowski Marek Sitarz, w towarzystwie Dyrektora Wydziału Społeczno-Oświatowego Starostwa Powiatowego Adama Kozaka. Prowadzącym spotkanie był Pan Adam Poręba z Fundacji Misji Obywatelskiej.

Na koniec spotkania Wicestarosta Rzeszowski podziękował wszystkim za udział i zaangażowanie oraz zachęcił do aktywnego uczestnictwa w projekcie.