Zbliża się największy Międzynarodowy Dzień Dziecka na Podkarpaciu

Z ogromną radością zapraszamy wszystkie dzieci na Międzynarodowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca w Rzeszowie w Parku Kultury i Wypoczynku (Bulwary pod sceną). Impreza startuje o godz. 10.00 i potrwa do godz. 19.00.

Powiat Rzeszowski jest partnerem oraz współorganizatorem tego wydarzenia.

Program wydarzenia jest bardzo bogaty. Dla najmłodszych zaplanowano całą gamę atrakcji: gry, zabawy, specjalnie przygotowane animacje, miasteczko dmuchańców oraz Mini Zoo. Na dzieci czekać będzie blisko 50 stanowisk promocyjno-rozrywkowych instytucji publicznych, prywatnych oraz społecznych.

Podczas wydarzenia obecny będzie, znany z programu „Pytanie na śniadanie”, szef kuchni Jerzy Nogal, który poprowadzi warsztaty kulinarne na bazie lokalnych receptur. Nie zabraknie także potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Wystąpią także podopieczni Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Zespół Fiesta ze Lwowa oraz Patryka Mateja.

Równo o godz. 15 wystartuje kolejna edycja festiwalu Holi Święto Kolorów..

HARMONOGRAM:

Godz. 10:00 – START

Godz. 10:30 – 14:00 – CZĘŚĆ ROZRYWKOWO-ARTYSTYCZNA

Godz. 14:00 – 15:00 – STREFA CHILL OUT

Godz. 15:00 – 19:00 – FESTIWAL HOLI ORAZ C.D. CZĘŚĆ ROZRYWKOWO-ARTYSTYCZNEJ

Organizatorzy przypominają, że podane godziny oraz punkty harmonogramu mogą ulec zmianie.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil!

Międzynarpodowy Dzień dziecka plakat