Rektor Collegium Humanum z wizytą w Powiecie Rzeszowskim

Wizyta Rektora Collegium Humanum, Prof. dr hab. Pawła Czarneckiego, MBA, dr h.c. mult. Konsula Honorowego Republiki Uzbekistanu, w Powiecie Rzeszowskim, gdzie spotkał się z Józefem Jodłowskim Starostą Rzeszowskim miała na celu nawiązanie współpracy między uczelnią a samorządem powiatowym. Wizyta odbyła się 24 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie.

Podczas spotkania omówiono kontynuację wielopłaszczyznowej współpracy powiatu rzeszowskiego z uczelnią. Rektor Collegium Humanum przedstawił szeroką ofertę edukacyjną uczelni m.in. różnorodne programy szkoleniowe, kursy, studia podyplomowe i inne możliwości doskonalenia zawodowego dla pracowników samorządowych. Dzięki temu pracownicy samorządowi mogą podnosić swoje kwalifikacje, co przyczyni się do lepszej jakości usług publicznych.

W spotkaniu uczestniczyli również: Lucyna Sokołowska Członek Zarządu Powiatu Rzeszowskiego, Dawid Lasek Wiceprezes Euroregionu Karpackiego Polska, Krystyna Wróblewska Dyrektor Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie członek Konwentu Rady Konsultacyjnej Biznesu Collegium Humanum.