XXI POWIATOWY WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO POD PATRONATEM STAROSTY RZESZOWSKIEGO

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i rekreacji w Sokołowie Małopolskim i Zespół Szkół im. J. Pawła II w Sokołowie Małopolskim pragną zaprosić na XXI Powiatowy Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego pod Patronatem Honorowym Starosty Rzeszowskiego, który odbędzie się w dniu: 14 kwietnia 2024 r. (niedziela).

Celem turnieju jest upowszechnienie sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin, integracja osób niepełnosprawnych na terenie Powiatu Rzeszowskiego i popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportu.

Termin i zgłoszenia:

• 14 kwietnia 2024 r. (niedziela) – weryfikacja i losowanie w godz. 9.00 – 9.30 – planowane rozpoczęcie o godz. 10:00,
  • zgłoszenia (wg. załączonego druku) prosimy przesłać na adres MGOKSiR lub pocztą elektroniczną na adres biuro@mgoksir0sokolow.pl do dnia 8 kwietnia 2024 r.,
  • Hala sportowa Zespołu Szkół im. J. Pawła II w Sokołowie Młp., ul. Lubelska 41,
  • wpisowe płatne na miejscu w wysokości 10 zł od zawodnika. Z wpisowego zwolnieni sią zawodnicy z Gminy Sokołów Małopolski oraz zawodnicy z grupy osób niepełnosprawnych.

System współzawodnictwa:

1. Zawody przeprowadzone będą w grach indywidualnych wg przepisów Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym lub każdy z każdym. Decyzję dotyczącą wyboru systemu podejmują Organizatorzy przed zawodami.
  2. Współzawodnictwo rozgrywane będzie w pięciu grupach (dziewczęta/chłopcy i kobiety/mężczyźni):
  • do 13 lat (urodzeni w 2011 r. i młodsi)
  • od 14 do 19 lat (urodzeni w latach 2005 – 20210 r.)
  • od 20 do 39 lat (urodzeni w latach 1985 – 2004 r.)
  • od 40 lat i powyżej (urodzeni w latach 1984 i starsi)
  • osoby niepełnosprawne zdolne brać udział w zawodach sportowych bez względu na wiek z widocznym upośledzeniem psychofizycznym.

Pełna treść regulaminu oraz KARTA ZGŁOSZENIA znajdują się pod linkiem: