Dzień Dziecka w jednostkach organizacyjnych Powiatu Rzeszowskiego

Z okazji święta najmłodszych, 3 czerwca odbyła się akcja przekazywania prezentów dla podopiecznych z jednostek organizacyjnych powiatu rzeszowskiego, w której wzięli udział dr Krzysztof Jarosz – Starosta Rzeszowski oraz Jerzy Bednarz – Wicestarosta Rzeszowski.

Wspólne świętowanie miało miejsce w: Domu Dzieci i Młodzieży Przystań w Tyczynie, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mrowli, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Rzeszowie oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej w Łące.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mrowli przy udziale Pani dyrektor Elżbiety Świder poza prezentami dla dzieci zorganizowano spotkanie połączone z wspólnymi tańcami oraz śpiewami.

Dzięki zaangażowaniu powyższych jednostek, samorządowców i środków finansowych z powiatu rzeszowskiego na twarzach najmłodszych zagościł uśmiech.