I miejsce uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w Ogólnopolskim Konkursie „Co za akcja” ?

I miejsce uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w Ogólnopolskim Konkursie „Co za akcja” ?

W dniu 31 maja 2024 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu „Co za akcja”? organizowanego przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie Krzepi”. Film uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, promujący działania proekologiczne na rzecz środowiska naturalnego oraz mający na celu poszerzenia świadomości społeczeństwa jak ważna jest dbałość o przyrodę zajął pierwsze miejsce.  W akcji udział brało kilkanaście szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

Nad filmem pracowali: Sylwia Dudek i Renata Tomoń z kl. 2TH (5 letnie technikum w zawodzie technik handlowiec), Aleksandra Gierula, Weronika Zielińska, Sebastian Banat, Franciszek Mikoś z kl. 4THL (5 letnie technikum w zawodzie technik handlowiec/technik logistyk), Kamil Mioduchowski i Piotr Nowak z kl. 2TI (5 letnie technikum w zawodzie technik informatyk), Jan Kulasa, Krystian Skubisz i Kacper Kudła z kl. 2TPS (5 letnie technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych) oraz Michał Niedzielski z kl. 4TPS (5 letnie technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych).

Zgodnie z regulaminem, Kapituła Konkursowa Zwycięzcom przyznała nagrody rzeczowe. Ponadto, Szkoła z której Zwycięzcy zajęli pierwsze 5 miejsc w Konkursie, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2.000 zł z przeznaczeniem na zakup materiałów edukacyjnych.

Szkolnym koordynatorem był Pan Paweł Siwulec.

Serdecznie gratulujemy Laureatom i Opiekunowi. Życzymy kolejnych sukcesów.