Dożynki Gminy Głogów Małopolski

Z radością dzielimy się wspomnieniami z minionych uroczystości – tym razem z Dożynek Gminy Głogów Młp., które odbyły się w Budach Głogowskich. Było to niezapomniane święto plonów, pełne radości, tradycji i wspólnego świętowania. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia celebrującego zakończenie żniw.

W takich uroczystościach biorą udział przedstawiciele władz samorządowych jako przedstawiciele społeczności lokalnej, wspierając i angażując się w obchody oraz wyrażając wdzięczność za pracę rolników. W tegorocznym święcie Dożynek Gminy Głogów Małopolski uczestniczyli, reprezentując samorząd powiatowy, Zbigniew Sycz – Członek Zarządu Powiatu Rzeszowskiego oraz Radni Powiatu Rzeszowskiego: Lucyna Sokołowska i Stanisław Pado.