Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w  Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

W dniu 2 września 2024r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2024/2025. Po krótkim słowie wstępnym członków Samorządu Uczniowskiego, głos zabrała Dyrektor szkoły Pani Halina Cygan, która powitała: Pana Artura Szczutka Członka Zarządu Powiatu Rzeszowskiego, Pana Stanisława Tymowicza, byłego Dyrektora szkoły, a zarazem Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Panią Ewę Hubkę – Saleh Przewodniczącą Rady Rodziców, wszystkich nauczycieli, pracowników niepedagogicznych. Szczególnie serdecznie zostali powitani uczniowie klas pierwszych.

W trakcie uroczystości troje nauczycieli z rąk Pana Artura Szczutka Członka Zarządu Powiatu Rzeszowskiego odebrało akty nadania na wyższy stopień awansu zawodowego nauczycieli, Ks. Dominik Majchrowicz na stopień nauczyciela dyplomowanego oraz Pani Natalia Chyłek i Pan Grzegorz Pietrykowski na stopień nauczyciela mianowanego.

Na ręce Dyrektora szkoły Pani Haliny Cygan gratulacje i życzenia z okazji nowego roku szkolnego 2024/2025, przekazali: Pan dr Krzysztof Jarosz Starosta Rzeszowski wraz z Panem Jerzym Bednarzem Wicestarostą Rzeszowskim, w imieniu których list gratulacyjny przekazał Pan Artur Szczutek Członek Zarządu Powiatu Rzeszowskiego, Pan Stanisław Tymowicz Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie, w imieniu którego list gratulacyjny i przepiękne kwiaty, przekazali Pani Bogusława Pinkowicz wraz z Panem Piotrem Zdebem. Ponadto Pani Dyrektor Halina Cygan otrzymała specjalny grawerton z okazji 30 – lecia pracy zawodowej i 25 – lecia pracy na stanowisku kierowniczym.

List gratulacyjny z okazji nowego roku szkolnego 2024/2025 przesłali Pan Zbigniew Chmielowiec Poseł na Sejm RP i Pani Dorota Nowak – Maluchnik Podkarpacki Kurator Oświaty.

Uroczystą akademię z okazji nowego roku szkolnego przygotowali: Pani Katarzyna Marcinek, Pani Izabela Jach, Pan Piotr Marcinek, Pan Karolina Prokop, wraz z Samorządem Uczniowskim.