Pamięć i kwiaty

Dziś mija 15 lat od tragicznej śmierci minister Grażyny Gęsickiej. W tę rocznicę władze Powiatu Rzeszowskiego, przyjaciele oraz działacze złożyli kwiaty przy pamiątkowym obelisku poświęconym tej wybitnej osobie. 10 kwietnia 2010 roku Polska, a szczególnie Rzeszowszczyzna straciła wybitną polityk, ekonomistkę, osobę której praca miała ogromny wpływ na rozwój naszego kraju,…