IRELAND AGAIN – EPISODE 3 '2017

W dniu 29.04.2017r. trzecia grupa naszych uczniów wyjechała wraz z P. Katarzyną Świerczyńską na 2-tygodniową praktykę zawodową w ramach realizowanego przez ZST-W w Trzcianie projektu Pt. „Chów i hodowla zwierząt w oparciu o zasady dobrej praktyki rolniczej w UE”. Uczniowie pracują na farmach zwierząt gospodarskich oraz w stadninach koni. Zakwaterowani…

Wizyta delegacji ze Svidnika w Powiecie Rzeszowskim

We wtorek Powiat Rzeszowski gościł w swojej siedzibie oficjalną delegacją z miasta Svidnik na Słowacji, w skład której wchodzili: Ján Holodňák – Primator Miasta Svidnik oraz Ľuboš Čepan – specjalista do spraw projektów europejskich. W czasie wizyty omawiano sprawy wspólnej realizacji projektów europejskich zaplanowanych na 2017 rok. Doskonała współpraca Powiatu Rzeszowskiego z miastem Svidnik trwa już od wielu lat.