,,Bezpieczne wakacje 2017"

,,Bezpieczne wakacje 2017"

Główny cel konkursu, to edukowanie i uwrażliwianie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych, szczególnie w okresie wakacyjnym.

Na konkurs, do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, przesłano 258 prac z których komisja konkursowa wyłoniła 13. W trakcie spotkania autorom prac nagrody wręczyli Wicestarosta Rzeszowski  Marek Sitarz oraz Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Mirosław Wośko.

Laureatami tegorocznej edycji powiatowego etapu konkursu zostali:

  1. W kategorii  wiekowej 6 do 9 lat: Mikołaj Dyga – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, Kinga Kania – Zespół Szkół w Kielanówce, Aleksandra Krzak – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym. Komisja wyróżniła również dwie pracę: Zuzanny Rybki – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym oraz Sebastiana Ciska – Zespół Szkół im. Lachora w Górnie.

  2. W kategorii wiekowej 10 – 12 lat: Łukasz Bolka – Zespół Szkół w Łowisku, Magdalena Barszczak – Szkoła Podstawowa w Łowisku, Joanna Boguń – Zespół Szkół w Łowisku. Wyróżnienie otrzymała Hanna Mazur – Zespół Szkół w Wysokiej Glogowskiej.

  3. W kategorii wiekowej 13 – 15 lat: Izabela Niemiec – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dynowie, Aleksandra Bolka – Zespół Szkół w Łowisku, Paulina Prokop – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dynowie. Wyróżnienie otrzymała Julia Mychajłewycz – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dynowie.

 

Prace laureatów szczebla powiatowego zostały przesłane na eliminacje wojewódzkie.

Wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom serdecznie gratulujemy.