III sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2018-2023

Grudniowa sesja Rady Powiatu kadencji 2018-2024 była sesją uroczystą. Oprócz obrad nad bieżącymi sprawami Powiatu Rzeszowskiego w trakcie sesji odbyło się spotkanie opłatkowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się parlamentarzyści, przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz służb mundurowych, a także wójtowie i burmistrzowie gmin z terenu województwa podkarpackiego.

Spotkanie otworzyła modlitwa przeprowadzona przez Ojca Rafała Klimasa Kustosza Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej. Swoje życzenia zebranym przekazał Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski. Po kilku przemowach oraz życzeniach od zaproszonych gości nastapiło uroczyste dzielenie się opłatkiem oraz skromny poczęstunek.

Grudniowa sesja była również okazją do odznacznia medalem Starosty Rzeszowskiego dwóch nieobecnych na ostatniej sesji Radnych poprzedniej kadencji  – Roberta Niemiec oraz Piotra Hadała.

Zapraszamy również do obejrzenia relacji video z sesji: