Spotkanie informacyjne na temat zmian w przepisach oświatowych dotyczących szkolnictwa zawodowego

Spotkanie przeznaczone było dla dyrektorów szkół ponadpodstawowych, doradców zawodowych, pracodawców, nauczycieli i pracowników samorządowych z Powiatów Rzeszowskiego i Przeworskiego. Szczegółowych informacji na temat zmian w systemie szkolnictwa zawodowego, wynikających z wdrożenia II etapu reformy edukacji, udzielali wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, na czele z Panią Małgorzatą Rauch, Podkarpackim Kuratorem Oświaty. Wagę poruszanych spraw podkreśliła obecność Pani Krystyny Wróblewskiej – Poseł na Sejm RP, Pani Ewy Leniart – Wojewody Podkarpackiego oraz Pana Marka Sitarza – Wicestarosty Rzeszowskiego.