Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 przez uczniów klas maturalnych

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019  przez uczniów klas maturalnych

26 kwietnia 2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie (jednostki organizacyjnej Powiatu Rzeszowskiego) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 przez uczniów klas maturalnych. Program artystyczny na tę okazję pod opieką Pani Bogusławy Pinkowicz i Pana Piotra Cygana przygotowali uczniowie klas młodszych, którzy wręczyli maturzystom drobne upominki. Jednym z elementów programu artystycznego była część patriotyczna, poświęcona 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Pani Dyrektor Szkoły Halina Cygan w swoim wystąpieniu przedstawiła wyróżniających się maturzystów, a także życzyła im udanych wyborów życiowych. Podziękowała także za ogromne wsparcie Organu Prowadzącego Powiatu Rzeszowskiego na czele z Panem Starostą Józefem Jodłowskim i Panem Wicestarostą Markiem Sitarzem. Słowa podziękowania do Nauczycieli, Rodziców i Pracowników szkoły na ręce Pani Dyrektor Haliny Cygan skierował Pan Starosta Józef Jodłowski, pisząc m.in. „Dziękuję Państwu za ogromny trud wychowania młodego pokolenia i przygotowanie do wyzwań jakie stawia przed młodymi ludźmi współczesny świat…” Życzenia powodzenia na egzaminach zostały także skierowane do tegorocznych maturzystów.

Każdy uczeń otrzymał na forum z rąk Dyrektora szkoły i wychowawcy klasy świadectwo ukończenia szkoły i zaświadczenie a wyróżniający się maturzyści nagrody, wyróżnienia, dyplomy wzorowego ucznia listy gratulacyjne dla rodziców. Wszyscy maturzyści otrzymali z Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu zaświadczenia o udziale w dodatkowych zajęciach.