I miejsce drużyny Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

26 kwietnia 2019 r. na obiektach Automobilklubu Rzeszowskiego odbyły się eliminacje miejskie i powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Celem turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa młodzieży ponadgimnazjalnej w szczególności poprzez:

• popularyzowanie wśród młodzieży ponadgimnazjalnej znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej,
  • kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się, jako uczestnika ruchu drogowego,  propagowanie i popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,  przygotowanie do uczestnictwa w uprawianiu sportów motorowych.

W eliminacjach wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie:  Patryk Kudła – kl. 3TPS, Dominik Dulkiewicz – kl. 3TPS, Dawid Pomykała – kl. 3TPS (4 – letnie Technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych), którzy drużynowo zdobyli I miejsce w Powiecie Rzeszowskim i Puchar Starosty Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego oraz zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Opiekunem uczniów był Pan Paweł Łukasiewicz. Uczniom i opiekunowi gratulujemy !