Latoszyn Zdrój

Latoszyn Zdrój

Szanowni Państwo! 

 

„Cudze chwalicie, swego nie znacie – sami nie wiecie co posiadacie”.  To stare porzekadło, zawierające ludową mądrość pasuje jak ulał do najmłodszego w Polsce Uzdrowiska jakim jest oficjalnie od października ubiegłego roku Latoszyn Zdrój. Jakże często jeszcze się zdarza, że mieszkańcy Dębicy, odległej zaledwie o kilka kilometrów od tego urokliwego miejsca, w celu dbałości o swoje zdrowie i dobre samopoczucie jeżdżą do bliskiego ich zdaniem Solca czy Buska. To samo dotyczy innych, prawie sąsiadów Latoszyna – Tarnowa, Mielca, Jasła, Ropczyc czy Sędziszowa Małopolskiego, podczas gdy coraz częściej się zdarza spotkać pod latoszyńskimi obiektami leczniczymi samochody z rejestracjami Rzeszowa, Łańcuta, Tarnobrzega czy nawet Jarosławia i Przemyśla.

W związku z powyższym władze Gminy Dębica i Uzdrowiska Latoszyn Zdrój uznały, że warto prowadzić nieustannie działania informacyjne wszystkimi dostępnymi środkami. Przyjmując z zadowoleniem coraz liczniejsze informacje o Latoszynie w prasie, radiu, telewizji i na portalach internetowych, oddajemy w Państwa ręce niniejszą ulotkę reklamową zawierającą w przysłowiowej pigułce kompendium informacji o obiektach i urządzeniach leczniczych, rehabilitacyjnych, ale i tych służących relaksowi i poprawie samopoczucia, które potrafią wręcz zdziałać cuda, a są dostępne tak blisko – w Latoszynie Zdroju.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dystrybucję i rozpowszechnianie na terenie Waszej działalności zarówno tej informacji, jak i dołączonych do niej szczegółowych ulotek informacyjnych dotyczących dostępnych usług, atrakcji i walorów Latoszyna Zdroju. Hasłowo rzecz ujmując obejmują one:

 1. LECZNICZE WODY SIARCZANOWO WAPNIOWE I SIARCZKOWE.
 2. BASEN ZDROJOWY.
 3. PIJALNIĘ WÓD MINERALNYCH.
 4. KOSMETYKI NA BAZIE WÓD LECZNICZYCH.
 5. TĘŻNIĘ SOLANKOWĄ
 6. KABINY INFRARED
 7. SAUNĘ FIŃSKĄ
 8. AMFITEATR wraz z zadaszoną sceną.
 9. KOMORĘ NORMOBARYCZNĄ
 10. TUBĘ DREWNIANĄ.
 11. WĄWÓZ „ZDROJOWY JAR”.

Więcej szczegółowych informacji na temat możliwości leczniczych i rekreacyjno-zdrowotnych można znaleźć  na stronie: www.latoszynzdroj.com Zachęcamy również do śledzenia naszego konta na Facebooku.