Certyfikat Wysokich standardów obsługi inwestora dla Powiatu Rzeszowskiego

Certyfikat Wysokich standardów obsługi inwestora dla Powiatu Rzeszowskiego

Starostwo Powiatowe w Rzeszowie dołączyło do wąskiego grona podkarpackich samorządów, które w związku z realizacją projektu pn. „Wysokie standardy obsługi inwestorów w samorządach województwa podkarpackiego” uzyskało certyfikat potwierdzający wdrożenie standardów obsługi inwestora w samorządach województwa podkarpackiego. Przedsięwzięcie realizowane było wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego, która była partnerem projektu.

Ten projekt to wspólny sukces i dowód wspólnego zaangażowania w doskonalenie obsługi inwestorów w naszym regionie. Praca i determinacja są kluczowe dla przyszłości naszego województwa. Dzięki waszemu zaangażowaniu, województwo podkarpackie staje się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla inwestorów – podsumowała wicemarszałek Ewa Draus podczas spotkania z samorządowcami na konferencji podsumowującej oraz prezentującej efekty projektu pn. „Wysokie standardy obsługi inwestorów w samorządach województwa podkarpackiego”.

Celem projektu było doskonalenie jakości procesu świadczenia usług administracyjnych istotnych dla obsługi inwestorów w samorządzie terytorialnym. Otrzymanie certyfikatu oznacza, że Powiat Rzeszowski stworzył profesjonalne usługi i wysokie standardy działania w tym zakresie.