Przełajowe zmagania - czyli X powiatowe biegi w Tyczynie

Ponad 260 uczniów z powiatu rzeszowskiego podjęło wyzwanie w X Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w parku Zespołu Szkół w Tyczynie. Zmagania zakładały bieg sztafetowy w drużynach po 6 osób.

Zawody zorganizowane przez Zespół Szkół w Tyczynie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy pozwoliły wyłonić drużyny do reprezentowania powiatu w zawodach wyższego szczebla – zawodach rejonowych w Kolbuszowej.

Po zawodach uczestniczyliśmy w ceremonii wręczenia nagród, które wręczyli: Dyrektor Zespołu Szkół w Tyczynie Dorota Tarańska-Klęsk oraz Pan Wicestarosta Rzeszowski Jerzy Bednarz wraz z Organizatorem Sportu PSZS w Rzeszowie Zbigniewem Przygórzewskim i Prezesem PSZS w Rzeszowie Sylwią Niemiec.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, prezentując poniżej listę zwycięskich drużyn:

• Wyniki Dziewcząt:

1 miejsce – LO Dynów

2 miejsce – ZSTW Trzciana

3 miejsca – ZS Tyczyn

4 miejsce – ZSzZ Dynów

5 miejsce – LO Błażowa

• Wyniki chłopców:

1 miejsce – ZS Tyczyn

2 miejsce – ZSzZ Dynów

3 miejsce – ZS Sokołów Młp.

4 miejsce – LO Dynów

fot. ZS w Tyczynie