IV sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2018-2023

Styczniowa sesja Rady Powiatu kadencji 2018-2023 była sesją zwykłą, podczas której głosowano nad bieżącymi sprawami Powiatu Rzeszowskiego.

Najważniejszym z punktów obrad styczniowej sesji było uchwalenie budżetu powiatu na rok 2019. Uchwała ta została przegłosowana jednogłośnie.

W trakcie sesji głos zabrał obecny na sesji Europoseł Stanisław Ożóg, który podziękował jednocześnie wyrażając ogromną radość Staroście Rzeszowskiemu Józefowi Jodłowskiemu oraz całej Radzie i Zarządowi Powiatu za możliwość uczestniczenia w tym zebraniu. Pogratulował jednomyslnego przyjęcia nowego budżwetu oraz życzył wszystkim zebranym wszelkiej pomyślności zapewniając jednocześnie, iż sprawy Powiatu Rzeszowskiego zawsze były i będą bliskie jego sercu.