Turniej o Puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego

W turnieju brały udział następujące drużyny:

1. Zespół Szkół w Nowej Wsi
2. Szkoła Podstawowa w Trzebownisku
3. Zespół Szkół w Wólce Podleśnej

Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Czas każdego meczu 2 x 15 minut. Liczba zawodników 8 + 1 bramkarz. Turniej był rozgrywany na boisku Piasta Nowa Wieś.

I miejsce: Zespół Szkół w Nowej Wsi: 2 zwycięstwa
II miejsace: Szkoła Podstawowa w Trzebownisku – 1 zwycięstwo 1 porażka
III miejsce: Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – 2 porażki

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik: Nikodem Chorzępa z SP Trzebownisko
Król strzelców: Oliwier Bojda z ZS Nowa Wieś
Najlepszy bramkarz: Mateusz Kościółek z ZS Wólka Podleśna.

Wyżej wymienieni zawodnicy oraz wszystkie Szkoły zostali uhonorowani statuetkami za udział w Turnieju, Pucharami za wywalczone miejsca, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Turniej pod patronatem Małej Akademii Piłkarskiej rozpoczął Wicestarosta Marek Sitarz. Na zakończenie podziękowania za udział w Turnieju skierowała Pani Prezes Banku Spółdzielczego w Jasionce Agnieszka Śliz wraz z Prezesem Małej Akademii Piłkarskiej w Gminie Trzebownisko Panem Waldemarem Kuniorem. Po zakończeniu uczestnicy Turnieju zostali poczęstowani wyśmienitymi potrawami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi reprezentowanym przez Panią Magdalenę Kluczniak.