VIII sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2018-2023

Majowa sesja Rady Powiatu kadencji 2018-2023 była sesją zwykłą, podczas której głosowano nad bieżącymi sprawami Powiatu Rzeszowskiego.

Podczas sesji odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowego Radnego – Pana Józefa Rałowskiego, który zastąpił niedawno zmarłego Wiesława Kwaska.

Na sesji obecni byli również: Pan Marek Radion – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Rzeszowie, Pan Jaromir Ślączka – Powiatowy Inspektor Sanitarno-Epidemiologiczny oraz Pani Agnieszka Gabrowska – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Przedstawili oni Radzie oraz Zarządowi sprawozdzanie z działalności za 2018 rok oraz przedstawli bierzące sprawy prowadzonych przed siebie jednostek.

Zapraszamy również do Portalu e-Sesja gdzie znajdą Państwo dokładny przebieg majowego posiedzenia Rady:

LINK